Szanowni Państwo 

Oferujemy bardzo zróżnicowaną dietę, tak aby nasi klienci mogli poznać nowe smaki i później sami sobie gotować. Większość literatury naukowej wskazuje, że tylko dieta zbilansowana trwale pozwala schudnąć i uniknąć efektu jojo. Nasza dieta opiera sie na własnych doświadczeniach i analizie badań naukowych. Naszym celem jest nie tylko odchudzenie ale też nauczenie naszych klientów samodzielnego przygotowywania posiłków. Najlepszą reklamą jest ich sukces i sylwetka.

Proponujemy posiłki zdrowotne i dietetyczne pochodzące z produktów, w większości, z wyhodowanych w naszym gospodarstwie lub naszych sąsiadów w okolicy do 15 km. Pozwala nam to na kontakt osobisty z nimi raz w tygodniu. Dopasowujemy naszą dietę do indywidualnych upodobań smakowych i wielkości. Diety są konsultowane z dietetykiem, psychologiem żywienia, a jeżeli jest taka konieczność też z lekarzem. 

 

Opinie o nas

http://renatarusnak.com/przysmaki-z-wodnych-ogrodow-katering-godny-polecenia/

 

http://www.mdkgal.edu.pl/wodne-ogrody-czyli-gospodarstwo-agroturystyczne-ekologiczne/

http://www.przedszkole-behappy.pl/aktualnosci/wycieczka-do-gospodarstwa-agroturystycznego-wodne-ogrody-97/

http://www.zwidelcem.pl/post/swieze-rybki-z-sierakowa-czyli-wodne-ogrody/

Cielatko

 Cena jednodniowego posiłku składającego się z pięciu dań wynosi 38 zł

Tel. 792 040 028

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niektóre z naszych potraw

http://wodneogrody.pl/index.php/galeria

Danie rybne1. Jaki cel chcę osiągnąć klient ? Tylko zbilansowane jedzenie z produktów z naszego gospodarstwa, czy chcemy schudnąć do sukienki ślubnej, czy są to zalecenia lekarza itp.

2. Jaki jest Państwa metabolizm ? Część osób je czekoladę popija coca colą i ma figurę osy. Część je prawi same warzywa i każdy kilogram mniej jest wywalczony.

3. Jaka jest historia odchudzania ? Tutaj analizujemy błędy i staramy się ułożyć dietę aby ich nie powtarzać.

4. Jakie ma nawyki żywieniowe ? Jeżeli w rodzinie od dzieciństwa królował schabowy i kiełbasa musimy pamiętać, że radykalna dieta wywołują czasami tylko efekt jojo.

5. Co lubi a czego nie lubi jeść i inne pytania, które opracowaliśmy na podstawie naszej wieloletniej praktyce i literaturze naukowej ?

 

plac

 W naszej diecie obowiązują trzy podstawowe reguły. Pierwsza to dieta nie powinna być stresem dla klienta. Dlatego powinna być smaczna, dopasowana smakowo do klienta, zgodna z jego nawykami kulinarnymi. Nie stosujemy radykalnych diet, które w większości kończą się efektem jojo. Z wyjątkiem sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia np. stan pierwsza faza cukrzycy wysokie nadciśnienie itp.

 Druga zasada to stosowanie produktów z naszego gospodarstwa lub innych, które znamy. Uważamy, że jakość produktów jest jednym z głównych czynników decydujących o skuteczności diety. Przygotowujemy dostosowane do upodobań smakowych klienta menu z produktów pochodzących w większości z naszego gospodarstwa lub zaprzyjaźnionych gospodarstw ekologicznych z naszej okolicy.

 Trzecia zasad to staramy się nauczyć klienta gotowania według naszej diety tak aby jak najszybciej sam zmodyfikował swój sposób odżywiania się.