Wycieczka, warsztaty, przedszkola i szkoły

 


Nasze gospodarstwo jest oddalone 25 km od Kościoła Mariackiego leży pomiędzy Wieliczką a Dobczycami.Od kilu lat prowadzimy w nim zajęcia dla przedszkoli w formie zajęć warsztatowych.W czasie pobytu oferujemy minimum 4 warsztaty po 45 minut. Dodatkowo, jeśli starczy czasu, pływanie na pontonie z instruktorem i łowienie ryb. Każde dziecko uczestniczy we wszystkich czterech warsztatach. Zajęcia z dziećmi sprawiają nam to wielka przyjemność współdzieloną z naszymi gośćmi.

 

Nasze warsztaty

1. Warsztaty z tradycyjnego wypieku chleba,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2. Zajęcia ze zwierzętami,3. Łowienie ryb na płytkim stawiku,


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Zajęcia artystyczne.

Dodatkowo oferujemy zajęcia sportowo rekreacyjne na obszarze 5 hektarów. Dzielimy dzieci na kilkunastoosobowe grupy. Zapewniamy opiekuna z uprawnieniami pedagogicznymi.
Koszt za 4 warsztaty 25 zł od dziecka. Dzieci mają kontakt ze zwierzętami i uczą się ich pielęgnacji. Mają możliwość zapoznania się i samodzielnego uprawiana i ziół i warzyw. Celem zajęć jest wytworzenie postawy szacunku do przyrody, zmniejszenie wytwarzanych odpadów, mniejsze zużycie wody, energii elektrycznej i zwiększenie udziału produktów rolnictwa ekologicznego w ich diecie. Zapewniamy dzieciom bezpieczny kontakt ze zwierzętami.Pozdrawiam Jola Bończak
792 040 028
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.