Wodne Ogrody to idealne miejsce dla wędkarzy,ludzi kochających przyrodę oraz bliski kontakt z przyrodą , znajduje się ono jedyne 12 km od centrum Wieliczki i 3 km od Dobczyc.Łowisko Wodne Ogrody jest sztucznym zbiornikiem wodnym o zmiennej głębokości od 1,0 do 8 metrów Na miejscu znajduje się staw nr 1 z pięknymi okazami między innymi karpie Koi ,Karasie ozdobne ,Jesiotry i Złote Orfy.Staw nr 2 ze wspaniałymi okazami Linów i Karpi następnie łowisko nr 3 które jest łowiskiem specjalnym w którym występują Karpie ,Amury,Szczupaki,Okonie,Sumy,Miętusy,Węgorze,Sandacze,Karasie,Płocie,Wzdręgi,pstrągi i Jesiotry.Jeżeli masz ochotę powędkować sam lub z rodziną jest możliwość rezerwacji łowiska tylko dla was minimum na 24 h.Jest to łowisko niewielkie lecz niezwykłe zarazem,wszystko w jednym miejscu,doskonałe zaplecze: wyżywienie ,toalety ,prysznice ,grille,camping,2 rzeczki,oswojone i przyjazne zwierzęta,wspaniali ludzie i ... co więcej potrzeba. Nasze łowisko to spokojny akwen, nad którym w ciszy i w zgodzie z naturą można naprawdę się zrelaksować i odpocząć. Organizujemy imprezy wędkarskie, zawody ,imprezy dla firm oraz inne imprezy plenerowe. Ponadto fachowa obsługa łowiska zawsze chętnie służy Państwu pomocą.Każdy u nas znajdzie coś dla siebie , ponieważ oprócz samego - dobrze zaopatrzonego łowiska oferujemy mnóstwo innych atrakcji dla Ciebie , jak również dla rodziny , która nie jest zainteresowan wędkowaniem . W naszej ofercie między innymi : boisko do siatkówki , boisko do koszykówki , kort tenisowy , mini golfa , plażę , kule wodne oraz obcowanie z szeroko pojętą naturą . Na naszym terenie znajduje się mini zoo , gdzie możecie spotkać oswojene i przyjaznego dla gości : konia , świnki wietnamskie , psy ,koty , kozy,owce ,koguta ,świnki morskie ,żółwie ,króliki , kaczki i rybki ozdobne . 

Rezerwacje stanowisk ( lub całego łowiska - opcja VIP ) pod nr tel 500 249 109 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy

Obraz 102

 

REGULAMIN ŁOWISKA NO KILL

1. Łowisko udostępniona jest dla wędkarzy poławiających karpie , amury,szczupaki, którzy posiadają profesjonalny sprzęt karpiowy lub szczupakowy .
2. Na łowisku obowiązuje bezwzględny zakaz zabijania i zabierania ryb, wymagane jest stosowanie zasady „Złów i Wypuść”.
3. Wędkarz zamierzający korzystać z łowiska zobowiązany jest do telefonicznej rezerwacji dni i stanowiska pod numerem tel.500 249 109 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4. Każdy wędkarz może przebywać na łowisku z jedna osobą towarzyszącą. Wędkarz zobowiązany jest do zgłoszenia właścicielowi osoby towarzyszącej.
5. Kategoryczny zakaz odwiedzin na łowisku oraz spozwania alkoholu .
6. Od Karpiarzy wymagane jest posiadanie na stanowisku: maty karpiowej, podbieraka , żyłki minimum 0,20mm , haków bezzadziorowych , stosowanie środka do dezynfekcji ran, bezpieczny zestaw (boczny sposób mocowania ciężarka). Wszystkie ryby zaraz po złapaniu i ewentualnym wykonaniu zdjęcia muszą trafić do wody. Ryba trzymana do zdjęcia powinna znajdować się nad matą i być polewana co jakiś czas wodą.
Do połowu szczupaka bezwzględne jest używanie przyponu stalowego lub wolframowego,. Zakaz połowu na żywą , martwą rybkę i wprowadzania do łowiska ryb z poza łowiska . 
7. Dozwolone jest korzystanie ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych oraz sondy po wcześniejszym powiadomieniu .
Obowiązek stosowania kamizelki ratunkowej podczas przebywania na wodzie.
8. Wędkowanie maksymalnie na 2 wędki.Podczas połowu szczupaka na spinning obowiązuje jedna wędka.
9.Bezwzględny zakaz łowienia od strony restauracji,toalety oraz na tarlisku
10. Możliwe jest stawianie znaczników (bojek), które później muszą zostać zabrane z łowiska.
11. Rozpalanie grila dozwolone jedynie w miejscach wyznaczonych przez właściciela.
12. Istnieje możliwości zaparkowania samochodu obok zajmowanego stanowiska. Wędkarz który chciałby pozostawić samochód przy stanowisku zamiast na parkingu jednocześnie wyraża zgodę na kontrolę samochodu w trakcie wędkowania jak i przy opuszczaniu łowiska. Przyczepę kempingową, kampera stawiamy w miejscu wcześniej ustalonym z właścicielem. 
13.teren łowiska jest monitorowany całodobowo
14. Jeżeli wędkarz opuszcza wcześniej łowisko niż ustalony koniec pobytu musi poinformować właściciela.
15. Obowiązuje kategoryczny zakaz pływania sprzętem pływającym pod wpływem alkoholu i całkowity zakaz kąpieli.
16. A) Prosimy o zachowanie ciszy i spokoju na terenie łowiska.
B) Przed wyjazdem każdy zobowiązany jest do pozostawienia porządku i zabrania śmieci.
C) Zabrania się wrzucania do wody odpadków i niedopałków papierosów do wiadomości jeden pet zatruwa 100l wody.
D) Osoby nadużywające alkoholu będą niezwłocznie usuwane z łowiska bez prawa 
zwrotu poniesionej opłaty.
E) potrzeby fizjologiczne załatwiamy jedynie w miejscach do tego przeznaczonych 
17. Na łowisku obowiązuje zakaz nęcenia surowymi zbożami: łubin, kukurydza, pszenica .
18.Opłata za wstęp na łowisko wynosi 50 zł za każde rozpoczęte 24 godziny pobytu . Prosimy o zgłoszenie godziny przyjazdu . 
19. W przypadku podejrzenia zabierania ryby z łowiska właściciel ma prawo do przeprowadzenia kontroli.Na miejscu zawsze jest strażnik SSR a,sobie która dopuści się kradzieży naliczona zostanie kara w wysokości 100zł za każdy kilogram ryby (nie mniej niż 500zł za rybę). Osoba dopuszczająca się kradzieży zobowiązana jest do natychmiastowego opuszczenia łowiska. Równocześnie osobę taką obowiązuje w przyszłości całkowity zakaz wstępu na łowisko.
20. Wszystkie przypadki kradzieży ryb, kłusownictwa na łowisku, kradzieży mienia lub jego niszczenia zgłaszane będą do organów ścigania. Szkody wyrządzone właścicielowi w wyniku takiego postępowania dochodzone będą w postępowaniu cywilnym przed sądem.
21. Osoby, które zauważą rażące łamanie regulaminu, a w szczególności zabijanie lub kradzież ryb muszą taką informację zgłosić właścicielowi. Dodatkowo osoba zgłaszająca rażące naruszenie regulaminu otrzyma odpowiednią gratyfikację. 
22. Właściciel łowiska nie ponosi odpowiedzialności za wypadki losowe i pozostawione mienie na łowisku.
23. Sprawy nie opisane w niniejszym regulaminie należy konsultować z właścicielem.
24. Pobyt na łowisku jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.
25. Osoby nie przestrzegające regulaminu obowiązywać będzie zakaz wstępu na łowisko.
26. Dane uzyskane z monitoringu wykorzystywane będą jedynie przeciwko osobom naruszającym postanowienia regulaminu łowiska.

Życzymy miłego dnia i połamania kija .

 IMG 20171219 122334IMG 20171219 122705IMG 20171219 123238IMG 20171219 123454IMG 20171219 125550IMG 20171219 131309IMG 20171223 142432IMG 20180114 140113 210Obraz 102