Co nas wyróżnia Na rynku jest wiele ofert diet.

* Nasza dieta wyróżnia się tym że; Nie „walczymy” z twoimi nawykami żywieniowymi tylko je korygujemy. Ograniczamy produkty szkodliwe a zwiększamy zdrowe.


* Uwzględniamy twoje smaki. Nie podajemy produktów i dań, których nie lubisz lub jesteś na nie uczulony.Możesz zaproponować zmiany w diecie.

* Proponujemy kontakt Pomożemy ci przejść pierwszy okres odchudzania dzięki stałemu kontaktowi telefonicznemu. Gwarantujemy wsparcie podczas współpracy.


* Oferujemy bardzo zróżnicowaną dietę, tak aby nasi klienci mogli poznać nowe smaki i później sami sobie gotować.Nasza dieta opiera sie na własnych doświadczeniach i analizie badań naukowych.


Dzięki zasadzie, że dieta musi być smaczna i zdrowa nasi klienci w unikają efektu jojo. Współczesna kuchnia jest tak bogata, że nie ma żadnego problemu na dopasowanie tych dwóch elementów zdrowo i smacznie.

 

Cena jednodniowego posiłku składającego się z pięciu dań wynosi 38.00 zł

Tel.

792 040 028

531  497 008 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niektóre z naszych potraw

http://wodneogrody.pl/index.php/galeria

 

Opinie o nas

 

http://renatarusnak.com/przysmaki-z-wodnych-ogrodow-katering-godny-polecenia/

http://www.mdkgal.edu.pl/wodne-ogrody-czyli-gospodarstwo-agroturystyczne-ekologiczne/

http://www.przedszkole-behappy.pl/aktualnosci/wycieczka-do-gospodarstwa-agroturystycznego-wodne-ogrody-97/

http://www.zwidelcem.pl/post/swieze-rybki-z-sierakowa-czyli-wodne-ogrody/

catering

Danie diet

Mamy przyjemność zaoferować Państwu catering dietetyczny na terenie Krakowa i okolic. Wyróżniają nas trzy reguły. Pierwsza, przygotowujemy dietę lub zdrowe jedzenie dopasowując indywidualnie dla każdego. Jeżeli np. ktoś nie lub papryki lub innych produktów to dostosowujemy się do jego upodobań smakowych. Korzystamy z wiedzy nie tylko dietetyka ale też psychologia jedzenia. Dodatkowo możemy zaoferować porady zielarza z wykształceniem medycznym. Menu jest ustalane na podstawie powyższego wywiadu. Druga to oferowanie produktów z naszej okolicy. Wszedzie tam gdzie codziennie możemy sprawdzić sposoby uprawy. Trzecia uczymy na podstawie diety jak samemu sobie gotować jedzenie. Skuteczna dieta wymaga rocznej pracy.nad naszymi nawykami tak aby sie utrwaliły i nie wystąpił efekt jojo.

Danie rybne1. Jaki cel chcę osiągnąć klient ? Tylko zbilansowane jedzenie z produktów z naszego gospodarstwa, czy chcemy schudnąć do sukienki ślubnej, czy są to zalecenia lekarza itp.

2. Jaki jest Państwa metabolizm ? Część osób je czekoladę popija coca colą i ma figurę osy. Część je prawi same warzywa i każdy kilogram mniej jest wywalczony.

3. Jaka jest historia odchudzania ? Tutaj analizujemy błędy i staramy się ułożyć dietę aby ich nie powtarzać.

4. Jakie ma nawyki żywieniowe ? Jeżeli w rodzinie od dzieciństwa królował schabowy i kiełbasa musimy pamiętać, że radykalna dieta wywołują czasami tylko efekt jojo.

5. Co lubi a czego nie lubi jeść i inne pytania, które opracowaliśmy na podstawie naszej wieloletniej praktyce i literaturze naukowej ?

 

plac

W naszej diecie obowiązują trzy podstawowe reguły. Pierwsza to dieta nie powinna być stresem dla klienta. Dlatego powinna być smaczna, dopasowana smakowo do klienta, zgodna z jego nawykami kulinarnymi. Nie stosujemy radykalnych diet, które w większości kończą się efektem jojo. Z wyjątkiem sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia np. stan pierwsza faza cukrzycy wysokie nadciśnienie itp. Druga zasada to stosowanie produktów z naszego gospodarstwa lub innych, które znamy. Uważamy, że jakość produktów jest jednym z głównych czynników decydujących o skuteczności diety. Przygotowujemy dostosowane do upodobań smakowych klienta menu z produktów pochodzących w większości z naszego gospodarstwa lub zaprzyjaźnionych gospodarstw ekologicznych z naszej okolicy. Trzecia zasad to staramy się nauczyć klienta gotowania według naszej diety tak aby jak najszybciej sam zmodyfikował swój sposób odżywiania się