Pywanie na pontonieW tym sezonie proponujemy mini szkolenia dla dzieci z pierwszej pomocy pod nazwą

RATUJEMY I UCZYMY RATOWAC NIE BADZ OBOJETNY UCZ SIE OD MAŁEGO.

Przede wszystkim zbliżające się wakacje , wyjazdy dzieci , przebywanie nad wodą - wiąże się zawsze z ogromnym ryzykiem.Poprzez prowadzone przez nas szkolenia, dzieci poznają zasady bezpiecznego przebywania nad wodą, kąpieli gier i zabaw w okolicy wody,reagowanie na niebezpieczeństwa,umiejętność wezwania pomocy,korzystanie z telefonu alarmowego, poznawanie sprzętu ratowniczego znajdującego się nad zbiornikami wodnymi.Szkolenia są odpłatne i nieobowiązkowe aczkolwiek kilka złotych wydane na jakże ważny cel to zastrzyk nowej przygody i umiejętności na całe życie.Umiejętność udzielania pierwszej pomocy to coś co każdy z nas powinien umieć ale niestety jeżeli nie ma takiego programu w szkołach to dzieci nie mają możliwości poznania i zdobycia jakże ważnej umiejętności która przydaje się tak na podwórku jak i we własnym domu.Dzielimy dzieci na małe grupki tak żeby każdemu z przyszłych małych ratowników udało się dokładnie pokazać i wytłumaczyć program mini szkolenia.

IMG 20180210 140639 790Dodatkową atrakcją są pokazy nurkowania ze sprzętem także odpłatnie w ramach osobnych zajęć. Objaśnienia omówienia nauka obsługi sprzętu pokaz nurkowania fotografia podwodna każdy uczestnik otrzymuje super zdjęcia z życia podwodnego stawu]w miarę możliwości nauka skorkelingu pod okiem doświadczonych ratowników.

 

1507124379537

 

 

 

W sezonie 2018 zapraszamy do korzystania z kortu ziemnego ceglastego.

 

papier pakowyTenis

maxresdefault 1

 

Zapraszamy do poznania świata ptaków wodnych i nie tylko.

Na specjalnie przeznaczonym do tego stawie można karmić i obserwować życie kaczek, pasących się gęsi. Zapraszamy także do bażanciarni.

 

ptaki

W tym sezonie zapraszamy do skorzystania z zamkniętego kąpieliska oraz plaży.

Maluch mogą pluskać się w bezpiecznym specjalnie dla nich wydzielonym miejscu. Wytrawni pływacy będą mieli frajdę głębszej wody. Dla grup zapewniamy ratownika.

Na dużym stawie można nurkować, do czego gorąco zachęcamy.

plaz