Witamy w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Zapraszamy Państwa na wypoczynek i edukację. W okolicy z najczystszym powietrzem pod Krakowem. Dawny teren sanatoryjny.

Szczegółowa oferta

OWISKO RYBY


       Naszym miłym gościom oferujemy pobyt i zajęcia w formie warsztatowej.  Dodatkowo, możliwość korzystania bezpłatnie z placów zabaw, boiska do siatkówki i kosza, plażę oraz łowisko. Jednodniowy wycieczka trwa u nas od 8.00 do 17.00.  W tym czasie nasz zespół jest do państwa dyspozycji. Pedagodzy wybierają minimum 4 warsztaty z poniżej oferowanych. Każda grupa liczy maksymalnie 20 dzieci. Każde dziecko bierze udział we wszystkich wybranych warsztatach. Do każdej grupy oddelegowany jest jeden opiekun. Każdy warsztat to koszt 7 zł oprócz warsztatu „Bezpieczne wakacje” Koszt tego warsztatu to 12 zł ponieważ zatrudniamy dodatkowo zewnętrznych specjalistów ;ratowników WOPR, ratownika medycznego. Koszt całości bez posiłku wynosi 28 zł od dziecka za  cały dzień zajęć. Dodatkowo za darmo kąpielisko, dwa place zabaw, dwa boiska.i 5 hektarów ternu.

Kontakt; tel.792 040 028  email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziecko z kozamiWARSZTATY

 Bezpieczne wakacje nad wodą

Ptaszarnia

 Zwierzęta gospodarskie

 Fauna i flora naszych stawów

 Warsztaty z tradycyjnego wypieku chleba,

Łowienie ryb

 Pływanie na pontonie

 Zajęcia artystyczne

Możliwość zamówienia wyżywienia. Pomagamy w znalezieniu niedrogiego transportu. 

Warsztaty w gospodarstwie ekologicznym

maxresdefault 1

 Zajęcia artystyczne

Łowienie ryb i pływanie na pontonie

 Ekosystem naszych stawów

stado

Zajęcia ze zwierzętami gospodarskimi

dwojka pieczenie

Pieczenie chleba

kwa

Ptaszarnia. Ptaki naszych stawów. 

 

 

 

 

 

 

 

 Dodatkowo

Kąpielisko i piaszczysta plaża.

Tylko dla naszych gości. Kapielisko przygotowane jest dla przedszkolaków i dzieci wczesnoszkolnych. Dodatkowo dla starszych podstawy z nurkowania żeglowania.

papier pakowyTenis

Kort tenisowy i boisko do kosza 

PIKNIK ZAJĘCIA INTEGRACYJNE

 

PIKNIK

Organizacja spotkań dzieci kadry pedagogicznej i rodziców to nasza specjalność, zatem teraz należałoby się pochwalić co takiego robimy. Samo miejsce nadaje dobry klimat spotkaniom. Z dala od cywilizacji. Nieduży koszt 10 zł od osoby z możliwością skorzystania z boisk, ogniska oraz łowienia ryb. Miejsca w naszym gospodarstwie dostatek, jak już naprawdę nie będzie się chciało z nikim gadać to zawsze można pójść na ryby, skorzystać z kortu trawiastego. Jednym zdaniem: Jak ktoś chce przeżyć zjazd bez zbędnych stresów w całkiem miłym miejscu, to serdecznie zapraszamy! 

Spotkania integracyjne

 

Z myślą o Państwa dzieciach i rodzicach pragniemy przedstawić jedną z naszych sprawdzonych ofert – imprezy integracyjne dla rodzin i przedszkolaków. Tego typu spotkania motywują do dalszej pracy, sprzyjają zacieśnieniu więzi w grupie, dzięki czemu rodziny stają się zgranym, przyjaznym i współdziałającymi partnerami. Posiadamy doskonałe warunki oraz wieloletnie doświadczenie niezbędne do organizacji spotkań przedszkoli o różnym charakterze. Zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć, od formalnych spotkań po wyjazdy integracyjne.

Gospodarstwo Wodne Ogrody kameralne położenie w pobliżu byłego sanatorium, z dala od miejskiego zgiełku, sprzyjające spotkaniom, 5 h terenu na wyłączność gości, baza rekreacyjna ,sala kameralna, idealna dla spotkań  infrastruktura do zabawy plenerowej (wiaty, stoły, ławki, miejsce na ognisko, grill)  stawy, boiska, oferujemy profesjonalna kadra i sprzęt – duże możliwości organizacyjne i szeroki wachlarz atrakcji do wyboru • kadra zapewnia fachowo przeprowadzone zajęcia podczas spotkań integracyjnych • animator gier i zabaw zadba o liczne atrakcje dla pracowników, rodzin i dzieci • opiekun pedagogiczny z uprawnieniami odpowiada za bezpieczeństwo

Do wyboru wiele modułów tematycznych: • Przejażdżki konna • Zawody wędkarskie połączone z grillowaniem i przygotowaniem ryb • Degustacja swojskich wyrobów oraz regionalnych trunków • Warsztaty kulinarne wypiek chleba, przygotowanie ryby, wędzenie • Rajd konny z piknikiem • Wyprawa łowiecka – dzienna lub nocna wycieczka do lasu w celu obserwacji zwierzyny • Pływanie na stawie • Zestaw konkurencji i gier integracyjnych mających na celu budowanie silnych, długotrwałych relacji