Zapraszamy Państwa na wypoczynek i edukację.

Naszym miłym gościom oferujemy pobyt i zajęcia w formie warsztatowej. Dodatkowo, możliwość korzystania bezpłatnie z placów zabaw, boiska do siatkówki i kosza, plaż oraz łowiska. Jednodniowa wycieczka trwa od 8.00 do 17.00.  W tym czasie nasz zespół jest do państwa dyspozycji. Pedagodzy wybierają minimum 4 warsztaty z poniżej oferowanych. Każda grupa liczy maksymalnie 20 dzieci. Każde dziecko bierze udział we wszystkich wybranych warsztatach. Do każdej grupy oddelegowany jest jeden opiekun. Każdy warsztat to koszt 7 zł.  Koszt całości bez posiłku wynosi 28 zł od dziecka za  cały dzień zajęć. Dodatkowo w tej cenie do dyspozycji dzieci jest kąpielisko, trzy place zabaw, dwa boiska i 5 hektarów ternu.

k4

PROSZĘ WYBRAĆ CZTERY WARSZTATY.

1. Zwierzęta gospodarcze.

Podczas tych zajęć dzieci poznają zwierzęta żyjące w gospodarstwie. Zaprzyjaźniają się z nimi karmiąc je i głaszcząc. Nasze zwierzęta są oswojone i z przyjemnością dają się rozpieszczać maluchom. Dzieci przywita koń Zorza, cielątko Rózia, koziołek Mietek ,rodzina świnek i owieczki. Labrador Neli będzie ich przewodnikiem po gospodarstwie a króliczki i kurki z pisklakami z przyjemnością będą jeść im z rąk trawę i nasiona.

 

 

koziołek i dziecko

2. Fauna i flora naszych stawów.

Podczas tych zajęć, dzieci poznają typowe zwierzęta i rośliny żyjące w stawach. Zobaczą jak bogate jest środowisko wodne. Nauczą się rozpoznawać ryby oraz jak wygląda rozwój żaby. W naturze będą mogli zaobserwować budowę roślin wodnych np. lilii wodnych . Karmiąc kaczki i gąski zaobserwują podstawowe cech ich budowy pozwalające tym ptakom żyć w ich naturalnym wodnym środowisku.

 

żaba

 3. Warsztaty z tradycyjnego wypieku chleba.

Dzieci dowiedza się jak powstaje chleb. Poznają starą metodę wypieku chleba w piecu chlebowym. Wyrobią ciasto i uformuj bułeczki w różnych kształtach zwierząt i roślin zaobserwowanych w gospodarstwie. Podczas warsztatów jest dużo śmiech i nauki. Po wypieku, każde dziecko zabiera ze sobą swój wypiek.

 

dwojka pieczenie

4. Łowienie ryb.

Dzieci wyposażone w bezpieczne wędki w odpowiednio zabespieczonym miejscu będa łowić ryby. Nauczymy je zakładać przynętę oraz zarzucać wędkę. Szczęśliwcy, którzy złowili rybę przeniosą ją do specjalnego akwarium gdzie dzieci z bliska będą miały okazję się im przyjrzeć oraz je dotknąć.

 

ERYK siedzcy

 5. Pływanie na pontonie.

Te warsztaty uwielbiają wszystkie dzieci. W pontonie  ubrane w kamizelki ratunkowe w parach i z osobą przeszkoloną wybierają się na wyprawę po stawie. 

 

Na pontonie

 6. Zajęcia artystyczne.

Proponujemy do wyboru:

 • Eko rzeźba. Podczas tych zajęć dzieci zbierają materiały do stworzenia swojego dzieła. Wykorzystując glinę kamienie ,patyczki i rośliny tworzą swoje kompozycję.
 • Malowanie odlewów. Dzieci malują odlewy gipsowe i po skończonej pracy zabierają je ze sobą.

Warsztaty artystyczne

7. Ogród ziołowy.

Dzieci uczą się rozpoznawać zioła i dowiadują się o ich przeznaczeniu w kuchni i medycynie.

Póżniej biorą udział w rozpoznawaniu ziół z zamkniętymi oczami. 

5

 8. Ptaszarnia.

W naszej ptaszarni dzieci karmią i uczą się rozpoznawać ptaki wodne. W małej zagródce karmią także małe kaczuszki.

 

Kaczuszka

                   

                   CZAS WOLNY

                        Dzieci i ich opiekunowie w czasie wolnym o warsztatów mogą korzystać z dobrodziejstw wsi na łące , trzech placach zabaw,

                        boiskach i plażach.

                   Place zabaw

 

8

                       Plaża.

liaza

                       Boiska.

rekreacja dla szk i przedszkoli

  Stawy

                    Ponton piknik21

Posiłki gotujemy dla dzieci na zamówienie uwzględniając diety.

Przykładowe menu:

Zupa pomidorowa z ryżem lub makaronem + kompot - 7,00 zł

Rosół z makaronem + kompot - 7,00 zł

Naleśniki do wyboru ( z serem, z dżemem, puste ) + kompot - 8,00 zł

Makaron z owocami sezonowymi i jogurtem + kompot - 7,00 zł

Kiełbaska z grilla, pieczywo i dodatki + kompot - 10,00 zł

Ognisko z pieczonymim kiełbaskami, pieczywo, dodatki + kompot - 12,00 zł

Prosimy o kontakt w razie pytań lub potrzeby przesłania ofert.

tel. 792 040 028

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.wodneogrody.pl

 

 

 

 

 

 

  

PIKNIK , ZAJĘCIA INTEGRACYJNE.

Piknik

Organizacja spotkań dzieci, kadry pedagogicznej i rodziców to nasza specjalność, zatem teraz należałoby się pochwalić co takiego robimy. Samo miejsce nadaje dobry klimat spotkaniom. Z dala od cywilizacji. Nieduży koszt 12,00 zł od osoby z możliwością skorzystania z boisk, ogniska oraz łowienia ryb. Miejsca w naszym gospodarstwie dostatek, jak już naprawdę nie będzie się chciało z nikim gadać to zawsze można pójść na ryby, skorzystać z kortu trawiastego. Jednym zdaniem, jak ktoś chce przeżyć zjazd bez zbędnych stresów w miłym miejscu, to serdecznie zapraszamy!

Pywanie na pontonie

 Spodkania intefracyjne.

Z myślą o Państwa dzieciach i rodzicach pragniemy przedstawić jedną z naszych sprawdzonych ofert – imprezy integracyjne dla rodzin i przedszkolaków. Tego typu spotkania motywują do dalszej pracy, sprzyjają zacieśnieniu więzi w grupie, dzięki czemu rodziny stają się zgranym, przyjaznym i współdziałającymi partnerami. Posiadamy doskonałe warunki oraz wieloletnie doświadczenie niezbędne do organizacji spotkań przedszkoli o różnym charakterze. Zrealizowaliśmy wiele przedsięwzięć, od formalnych spotkań po wyjazdy integracyjne.

 

Dzieci straat1

 

Gospodarstwo Wodne Ogrody kameralnie położone w pobliżu byłego sanatorium, z dala od miejskiego zgiełku, sprzyja spotkaniom.Teren 5h  na wyłączność gości, baza rekreacyjna ,sala kameralna, idealna dla spotkań infrastruktura a do zabawy plenerowej (wiaty, stoły, ławki, miejsce na ognisko, grill)  stawy, boiska. Oferujemy profesjonalna kadra i sprzęt – duże możliwości organizacyjne i szeroki wachlarz atrakcji do wyboru • kadra zapewnia fachowo przeprowadzone zajęcia podczas spotkań integracyjnych • animator gier i zabaw zadba o liczne atrakcje dla pracowników, rodzin i dzieci • opiekun pedagogiczny z uprawnieniami odpowiada za bezpieczeństwo.

 

sum i dziewczynka

Do wyboru wiele modułów tematycznych:

 • Wędkowanie  
 • Pływanie po stawie
 • Karmienie zwierząt
 • Sadzenie ziół
 • Wypiek chleba
 • Zajęcia artystyczne
 • Zestaw konkurencji i gier integracyjnych mających na celu budowanie silnych, długotrwałych relacji.

 

nad staw

 

Przygotowujemy posiłki na zamówienie

Przykładowe menu:

 • Zupa dla maluchów np. pomidorowa z ryżem + kompot 7,00 zł
 • Kiełbasa z grilla z dodatkami + kompot lub woda 10,00 zł
 • Bigos + kompot 12,00 zł

 

dzieci jedza1

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

tel. 792 040 028

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.